Дякуємо!
Будемо на звʼязку з корисними новинами!
Сертифікованийкурс Вісбаденської Академії Позитивноїпсихотерапії (WAPP), Німеччина
Відповідно до стандартів Всесвітньої ради психотерапії (WCP) та Європейської Асоціації психотерапії (EАР).
Залишайте заявку, і ми розповімо про три НОВІ варіанти навчання на курсі!
Найкращі умови вступу!
Базовий курсПозитивної психотерапії.
Почніть шлях до життєвого балансу вже сьогодні!
Базовий курс Позитивної психотерапії відкритий для широкого кола учасників, в тому числі без спеціальної освіти.Курс складається з 6 модулів по 3 дні, протягом 12 місяців.
Базовий курс Позитивної психотерапії знайомить учасників з методом та його використанням у ситуаціях професійного консультування, а також у будь-яких інших міжособистісних стосунках.
Life Is A Paradise To Which We Can Find The Key
Носсрат Пезешкіан, засновник методу Позитивної психотерапії
Головна мета позитивної психотерапії та її фахівців полягає у сприянні клієнтам у визначенні та розвитку їхніх здібностей, сильних сторін, ресурсів та потенціалу.
Чому Позитивна психотерапія?
«Позитивна психотерапія» походить від латинського слова "positum", що перекладається як "встановлене", "фактичне", "реальне", "те, що існує насправді". Суть цього методу полягає у виявленні внутрішнього потенціалу людини з метою подолання життєвих труднощів і хвороб.
Переваги методу Позитивної психотерапії:
● Доказовість та підтверджена ефективність (метод визнаний як в Україні, так і за кордоном);● Швидкість результатів у роботі;● Доступність для всіх вікових груп;● Придатність та зрозумілість для різних соціальних категорій, оскільки він об'єднує східні та західні концепції терапії;● Розглядає людину як цілісну систему (орієнтація на ресурси та здібності людини);● Зрозуміла термінологія;● Використання в якості інструментів метафор, притч, афоризмів різних народів;● Акцент на майбутнє та розвиток особистості, інтеграція навичок самодопомоги.
Метод ефективно працює у вирішенні питань:
● Розвиток самооцінки та прийняття себе;● Робота з емоціями, такими як тривога, страх, гнів, злість, образа та провина;● Професійне та емоційне вигорання;● Вдосконалення міжособистісних відносин;● Розв'язання міжособистісних та внутрішніх конфліктів;● Подолання травматичних подій та вікових криз;● Відновлення життєвого балансу та гармонізація різних сфер життя.
Що дає участь у навчальній програмі?
Розвиток навичок самодопомоги - здатність самостійно вирішувати власні проблеми та надавати ефективну допомогу іншим.Підвищення професійної кваліфікації - можливість стати кваліфікованим консультантом, а потім психотерапевтом у методі Позитивної психотерапії.● Отримання європейської сертифікації (за умови дотримання стандартів),● Вивчення і впровадження інструментів та методів консультування,● Особистісний розвиток.
Яка освіта потрібна для участі у курсі?
Якщо ви плануєте проходити сертифікацію, згідно з правилами та вимогами Вісбаденської академії Позитивної психотерапії (WAPP), Учасники повинні відповідати одному з наступних критеріїв:1) Ступінь бакалавра в одній із таких галузей:· Психологія· Педагогіка (закінчений педагогічний факультет) · Соціальна робота,2) Ступінь медицини (окрім стоматологів або фармацевтів),3) Ступінь магістра психології,4) Ступінь бакалавра або магістра соціально-гуманістичної галузі - з 400 годинами освіти з психології та/або психіатрії.
Учасники, які не планують отримувати сертифікацію WAPP, отримають сертифікат про проходження курсу, від тренінгового центру.
Сфера застосування методу Позитивної психотерапії:
● Психологічна та психотерапевтична практика.● Індивідуальний та груповий консалтинг, терапія, модерація.● Коучинг, фасилітація.● Проведення переговорів, вирішення конфліктів.● Підбір та управління персоналом, відносини в колективі.● Проведення тренінгів і семінарів (відкритого та корпоративного формату).● Психологічний супровід підприємств.● Самодопомога та саморозвиток.
Залишайте заявку, і ми розповімо про три НОВІ варіанти навчання на курсі!
● Метод був заснований у 1968 році німцем іранського походження, професором Носсратом Пезешкіаном. ● У 2009 році професор був номінований на Нобелівську премію у медицині та фізіології.● Метод удостоєний Головної медичної премії Німеччини «Річард-Мартін-Прайс» у галузі гарантії якості у 1997 році.
Позитивна психотерапія базується на наукових теоріях, аналогічних іншим методам терапії, проте має свої унікальні особливості. Цей підхід поєднує елементи психодинаміки та гуманізму, створюючи транскультурний підхід до психотерапії. Позитивна психотерапія також використовує інтегративний підхід, який враховує особисті потреби клієнта, принципи салютогенезу (фокус на факторах, що сприяють здоров'ю), сімейну терапію та інструменти самодопомоги.
Інтегративна психотерапія:
Застосовує комбінацію різних методів і підходів у психотерапії.Цілісна, інтегрована терапевтична система: Об'єднує різні аспекти психотерапії в єдину систему.Конфліктоцентричний короткостроковий метод: Спрямований на вирішення конфліктів у короткостроковій перспективі.Культурально-чутливий метод: Враховує культурні та соціальні аспекти життя клієнта.Використання історій, анекдотів та мудростей: Використовує розповіді та притчі в рамках терапевтичного процесу.Інноваційні інтервенції та техніки: Використовує нові методи та практики для досягнення терапевтичних цілей.Застосування в різних сферах: ППТ використовується не лише в психотерапії, але й у інших медичних дисциплінах, консультуванні, освіті, профілактиці, управлінні та тренінгах.
Хочете дізнатись більше?Дивіться ВЕБІНАР "Все про Базовий курс Позитивної психотерапії" (переходьте у телеграм за кнопкою нижче та одразу дивіться корисний ВЕБІНАР про основні принципи Позитивної психотерапії)
Психотерапевти та психологи,
які хочуть високо підняти планку свого професійного рівня
Керівники компаній та підприємці, HR спеціалісти,
які бажають ефективно розвивати робочі та партнерські відносини, створювати високоефективні команди, попереджати вигоряння та сприяти розвитку здорового психоемоційного середовища.
Лідери компаній, інфлюенсери,
які мають бажання мотивувати команди та прихильників до змін, масштабуватися, бути в ресурсному стані та вивести справи на нові обрії.
Тренери та коучі,
що дійсно прагнуть зробити свою справу трансформаційною для клієнтів.
Студенти ВНЗ,
які прагнуть здобути престижну професію та почати практикувати одразу після отримання диплому.
Батьки та подружжя,
що хочуть мати теплі та довірливі стосунки зі своїми дітьми, зберегти глибокі та романтичні стосунки на все життя.
Залишайте заявку, і ми розповімо про три НОВІ варіанти навчання на курсі!
Чому психологічна освіта важлива для всіх в Україні?
Ментальне здоровʼя - основа якості життя. Говорячи про Україну, в світі часто використовують слово «resilience» – «стійкість». Психологічна стійкість – це здатність долати випробування й жити повноцінним життям, навіть в умовах сьогодення.
Психологічне здоров’я – це не лише про відсутність розладів. За визначенням ВООЗ, це стан добробуту, у якому людина реалізує свої здібності, може протистояти стресам, продуктивно працювати й робити внесок у життя своєї громади.
Попередні дослідження і досвід інших країн, що постраждали від збройних конфліктів показує: щонайменше кожна 5 людина буде мати негативні наслідки для психічного здоров’я, а кожна десята відчує ці наслідки на рівні середньої або важкої тяжкості.
За даними соціологічного дослідження, після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну приблизно 90 % українців мають щонайменше один із симптомів тривожного розладу.
За прогнозами МОЗ надалі психологічної підтримки буде потребувати близько 15 млн українців, з них близько 3-4 млн потрібно буде призначати медикаментозне лікування.Психологічні наслідки війни будуть відзначатись на психічному стані щонайменше 7-10 років, тож МОЗ визначає якпріоритетні кроки - навчання психологів, соціальних працівників, освітян (та інш.) швидких методик психологічної підтримки, а також необхідність покращення рівня освіти про ментальне здоров'я серед широких кол населення.
Метод позитивної психотерапії ґрунтується на 3-х принципах, кожному з яких відповідає певна методична складова:
1. Принцип надії: позитивний підхід у баченні здібностей та можливостей людини.
2. Принцип балансу: цей принцип стверджує, що всі люди, незалежно від культурних відмінностей, використовують аналогічні механізми для вирішення проблем. Модель балансу позитивної психотерапії визначає чотири ключові сфери життя: фізичне здоров'я, професійні досягнення, міжособистісні відносини та особисті прагнення та фантазії. Знаходження рівноваги між цими аспектами є важливим для загального благополуччя.
3 . Принцип самодопомоги: 5-крокова метамодель, яка використовується як стратегія гармонізації, адаптації та розвитку особистості, - спочатку в самому процесі психотерапії і потім у подальшому процесі самодопомоги людини собі та своєму оточенню: своєму партнеру, своїй сім'ї, своїй організації, своїй громаді і т.д.
Формат навчання відповідає Страсбурзькій моделі європейської психотерапевтичної освіти (теорія + практика + особистий досвід + супервізія).
Модуль 1: Вступ до ППТ. Актуальний конфлікт та поточна життєва ситуація.
Позитивна психотерапія: визначення, історія,організація, ефективність, модель навчання. · Три принципи позитивної психотерапії.· Позитивний образ людини. Базові здібності як потенціал розвитку.· «Positum»: позитивна функція розладів і захворювань як «здатності реагувати на конфлікт».· Транскультуральний підхід. · Модель балансу: чотири виміри життя, мотивації – основні людські потреби, плани, щоденні практики.· Чотири сфери позитивного підходу в консультуванні.· Актуальний конфлікт і актульні здібності.· Ключовий конфлікт.
Модуль 2: Базовий конфлікт та сімейні концепції.
Роздуми про використання ППТ в особистому житті.· Первинні здібності.· Основний конфлікт.· Сімейна культура, концепції та традиції.· Вплив культурних цінностей на концепції та відносини (традиції та непорозуміння).· Модельний вимір минулого.· Розвиток актуальних здібностей у чотирьох вимірах минулих прикладів.· Чотири виміри відносин і відповідальності.
Модуль 3: Позитивна психодинаміка.
· Конфлікт і симптом як здатність задовольняти/захищати цінності (потреби).· Дефіцит як область для розвитку, проблеми як завдання чи інструменти спілкування.· Внутрішній конфлікт. Позитивна інтерпретація конфлікту/розладу як психодинамічної гіпотези.· Модель конфлікту в ППТ (психодинаміка). · Психодинаміка моделей стосунків.· 3 етапи взаємодії.· П'ять кроків вирішення конфлікту.
Модуль 4: Самопізнання.
Використовуючи свою особистість як основний інструмент, ви практикуєте, використовуючи п’ять етапів ППТ, структуруєте інформацію, ставите запитання, використовуючи інші інструменти ППТ, вербалізуєте кейси, і все це в режимі самопізнання.
Модуль 5: Терапевтичні відносини та взаємодія.
Рефлексія про використання ППТ в особистому житті та практиці. · Позитивні відносини консультант-клієнт.· Вплив культурних цінностей на консультаційні відносини.· Використання історій, мудрості та гумору в позитивній психотерапії: функції, джерела, побудова.· П'ять етапів консультації.· Спостереження: інструменти дистанціювання та спостереження; макро- і мікротравми; позитивне тлумачення, транскультуральний підхід, формулювання актуальних, ключових конфліктів.· Інвентаризація: засоби інвентаризації; формулювання Базових і Внутрішніх Конфліктів.· Заохочення: Пошук ресурсів, інструментів стимулювання.· Вербалізація: інструменти вербалізації, виміри діагностики в ППТ: конфліктна реакція, концепції конфлікту, концепції особистості, планування консультування в ППТ.· Розширення цілі, інструменти розширення цілі. · Демонстрація п'яти етапів консультаційної сесії. · Сфери відповідальності консультанта.
· Супервізія та тематичні дослідження.
Модуль 6: Іспит на Базовому курсі Позитивної психотерапії.
За успішної здачі іспиту - отримання кваліфікації та сертифікату: "Базовий консультант з Позитивної психотерапії" від Вісбаденської академії Позитивної психотерапії, WAPP, Німеччина
Варіанти проходження курсу:
"Учасник курсу"
● Для широкого кола учасників, що цікавляться психологією, психотерапією, саморозвитком, прагнуть гармонізувати особисте, професійне життя.● Учасник опановує метод та має можливість застосовувати всі інструменти для самодопомоги, для покращення якості особистих та професійних стосунків, вирішення конфліктів, досягнення life & business балансу.● Вимоги до наявності професійної освіти, відвідування міжмодульних інтервізій (за бажанням) та складання іспиту до Учасника не застосовуються.● Учасник отримує сертифікат про проходження курсу від тренінгового центра за підписом головного тренера курсу.
"Кандидат в консультанти з Позитивної психотерапії"
● Для учасників, що прагнуть підвищити професійну кваліфікацію і отримати сертифікат "Базовий консультант з Позитивної психотерапії".● Можливість застосовувати метод в професійній практиці для допомоги клієнтам.● Обовʼязкові вимоги щодо професійної освіти, успішного проходження всіх модулей курсу, міжмодульних інтервізійних зустрічей, модулю саморозкриття, випускного колоквіуму та іспиту згідно стандартів WAPP, Вісбаденської академії Позитивної психотерапії.● Сертифікат Basic consultant for positive psychotherapy, WAPP.● Можливість продовження освіти на Майстер курсі для сертифікації як психотерапевт в методі Позитивної психотерапії.
Залишайте заявку, і ми розповімо про три НОВІ варіанти навчання на курсі!
Хочете дізнатись більше?Дивіться ВЕБІНАР "Все про Базовий курс Позитивної психотерапії" (переходьте у телеграм за кнопкою нижче та одразу дивіться корисний ВЕБІНАР про основні принципи Позитивної психотерапії)
Тренер Базового та Майстер курсу Позитивної Психотерапії
Алла Бельська.
● Засновник "Міжнародний центр "Феномен Positum"● Тренер Базового курсу, Майстер курсу World Association for Positive and Transcultural Psychotherapy (WAPP)На сайті WAPP: http://www.positum.org/trainers/● Член Європейської асоціації психотерапевтів,● Член Всесвітньої Асоціації Позитивної Психотерапії,● Дійсний член Українського Союзу психотерапевтів,● Лайф & бізнес коуч із багаторічним досвідом роботи,● Автор тренінгових програм.
Алла Бельська, одна з небагатьох тренерів в Україні, навчалась безпосередньо у засновника методу — Носсрата Пезешкіана з 2004 р. Має багато років особистої терапії, у багатьох сферах успішно застосовувала метод Позитивної психотерапії протягом 15 років, розповідає про цей досвід з величезним задоволенням.
Широкі практичні навички в методі Позитивної психотерапії
Структурування своїх знань та нову професію.
Пропрацювання алгоритмів консультування
Вміння поєднувати різні методи психотерапії.
Навик вирішувати власні проблеми
Вміння розуміти себе, чути свої потреби.
Професійне та фінансове зростання
Можливість побудувати успішний бізнес на власній психологічній практиці, впровадження принципів ППТ у бізнес середовище.
Сертифікат міжнародного зразка
від Всесвітньої Асоціації Позитивної та Транскультурної психотерапії (WAPP) за спеціальністю:“Базовий консультант з позитивної психотерапії”. (за умови дотримання умов та складання іспиту).Сертифікат визнається всіма національними професійними та освітніми інститутами на території європейських країн у зоні юрисдикції Європейської Асоціації психотерапії (EAP, Відень, Австрія).
Фундамент для професійного розвитку
Можливість навчання на Майстер курсі Позитивної психотерапії, з отримаанням кваліфікації психотерапевта (за наявності психологічної або медичної освіти). Європейський сертифікат, визнаний у 84 країнах світу.Членство у Всесвітній Асоціації Позитивної та Транскультурної психотерапії (WAPP) та Європейській асоціації психотерапії EAP.
Ми дуже вдячні за високу оцінку нашої роботи!
Опануйте прості та ефективні інструменти особистістої трансформації методуПозитивної психотерапії, застосовуйте знання на практиці для себе та своїх клієнтів.
PREMIUM
28500 грн
✦ участь в 6 модулях✦ іспит на звання Базовий консультант в методі Позитивної психотерапії✦ матеріали до курсу в електронному вигляді✦ телеграм-канал учасників з підтримкою✦ сертифікати про проходження модулів✦ 10 інтервізійних зустрічей між модулями*сертифікат WAPP оплачується окремо
Про WAPP:Всесвітня асоціація позитивної психотерапії.
WAPP та його дочірні установи є членами Європейської асоціації психотерапії (EAP), Всесвітньої ради психотерапії (WCP) і Всесвітньої федерації психотерапії (WFP) .
Як член WAPP ви автоматично стаєте членом Всесвітньої федерації психотерапії WFP.
Всесвітня асоціація позитивної психотерапії (WAPP) є міжнародною головною організацією позитивної психотерапії. Вона складається з національних асоціацій, національних і регіональних навчальних інститутів, центрів, представництв та індивідуальних членів. Була створена в 1996 році у Вісбадені, Німеччина Носсратом Пезешкіаном.
WAPP просуває теорію, метод і практику позитивної психотерапії. Займається підготовкою післядипломних фахівців з психотерапії, сімейної терапії та консультування в усьому світі. Крім того, WAPP організовує воркшопи, лекції, конференції та семінари, що стосуються різних аспектів позитивної психотерапії, а також транскультурний обмін теоріями, техніками та дослідженнями.
Сайт організації: https://www.positum.orgОрганізація налічує понад 2200 членів з 52 країн світу на 6 континентах.
Часті питання:
Як зареєструватися на Базовий курс з Позитивної психотерапії?
Що відбувається після реєстрації?